PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8897}

Proces

The Trial
6,6 3 795
ocen
6,6 10 1 3795
Proces
powrót do forum filmu Proces

Mozecie mi powiedziec..dlaczego Tony jest na plakacie i w ogole jak on tam nawet 10 minut nie gra!!!!!!??????no nic......obejrzalal to tylko dlatego ze on tam grai...no zem sie naogladala Tony'ego....

ocenił(a) film na 8
frog18

10 minut, ale za to, jakich:) No dobra, przyznam się, że też dałam się podpuścić, ale czego się nie robi dla ulubionego aktora:) Trudno się dziwić, że plakat promuje wielkie nazwiska ? to taki lep na widza. Na szczęście film nie należy do najgorszych, więc można go spokojnie obejrzeć:)

frog18

Jest na plakacie, ponieważ postać którą gra jest szalenie ważna w książce, na podstawie której powstał film! Ale rozumiem, że można w tej ekranizacji "Procesu" Kafki tego nie wyłapać. Specyficzna lektura. Zachęcam przed filmem, dla lepszego zrozumienia.

frog18

Jest na plakacie bo jest popularny i można dzięki niemu elegancko wypromować film ;)

ocenił(a) film na 3
ponder

Racja, ale to przesada żeby to jego nazwisko na tym plakacie odgrywalo role pierwszoplanową...

HabbaBabba

A czy ja mówię, że to nie przesada? Tłumaczę po prostu motywacje dystrybutorów :)

ocenił(a) film na 6
frog18

To proste, Hopkins był wtedy u szczytu sławy, po triumfie i Oscarze za "Milczenie owiec". Nawet niektóre plakaty "Procesu" są mylnie wobec samego filmu stylizowane pod skojarzenia z Hannibalem (nazbyt mroczne). Ale cóż - dla MacLachlana była to próba przebicia się na ekran kinowy i wydostania ze skojarzeń z agentem Cooperem z "Twin Peaks", z kolei o Robardsie (którego uwielbiam) pamiętali pewnie tylko miłośnicy westernów i kina politycznego lat 70. W 1993 roku to Anthony był megagwiazdą i jedynym aktorem z wielkim nazwiskiem w "Procesie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones