PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1209}
7,6 36 680
ocen
7,6 10 1 36680
6,9 13
ocen krytyków
The Doors
powrót do forum filmu The Doors

jak można

ocenił(a) film na 10

Moja kumpela po obejrzeniu tego filmu przestała słuchać The Doors. Stwierdziła: ależ to był kretyn! Bo moja głupia kumpela jakimś cudem słuchała ich muzyki nic o nich nie wiedząc. I doznała szoku. Chociaż słuchać Doorsów bez żadnej wiedzy o tym, jak żyli, to jak mieć orgazm i nie wiedzieć co, po co i dlaczego się to miało. Ja uwielbiam ten film!!!!!!!!!!!! No i Jima przede wszystkim!!!!!!!

użytkownik usunięty
anetka

prawda
hehe zgadzam się zTobą, masz calkowita rację - nie da się sluchac Doorsów nie wiedząc o nich nic. Taka już jest specyfika tego zespołu - albo sie z nimi identyfikujesz albo odrzucasz. U mnie kolej rzeczy była następująca: zacząłem sluchać ot tak sobie z ciekawości - intrygowało mnie ich brzmienie.Po obejrzeniu tego genialnego dzieła Stone'a ich klimat wciągnął mnie całkowicie. Od tamtej pory są moim najlepszym muzycznym przyjacielem. Zdążyłem też "zarazić" nimi paru moich kumpli i są mi nawet za to uświadomienie wdzięczni...;-) a Morrison jaki był taki był, ale jednak niepowtarzalny - kiedyś wkurzyla mnie moja koleżanka twierdząc: on śpiewa tendencyjnie, nie ma własnego stylu (!!!) Doprawdy-brak słów...pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones