PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1209}
7,6 36 680
ocen
7,6 10 1 36680
6,9 13
ocen krytyków
The Doors
powrót do forum filmu The Doors
ocenił(a) film na 8
puma

na samym poczatku jest Riders On The Storm wiec nie wiem czy o ta piosenke ci chodzi. co do filmu 0 swietna rola Kilmera chociaz bardzo draznil wiec z tym ciaglym gadaniem o smierci..ehhhhhh ile mozna. moja ocena filmu 8/10. swoja droga ladnie wychodzilo mu spiewanie a w niektorych momentach bardzo przypominal Morrisona, szczegolnie na koncertach jak i na sesji zdjeciowej. wielki plus ze nie bylo lektora tylko trzeba bylo czytac. lektor popsulby film.

staszek_peszko

chodziło mi o "Riders On The Storm" dzięki wam obu panowie ;D

ocenił(a) film na 7
puma

Na samym początku jest Riders On The Storm. Podczas, gdy Jim podąża za Pam, w tle słychać Love Street. Po pokazie filmu jest Ghost Song. Gdy Jim spotyka Raya, śpiewa Moonlight Drive, a podczas próby jest Break On Through, po czym Light My Fire. W klubie London Fog grają Break On Through, po czym The Crystal Ship. W scenie na pustyni śpiewają My Wild Love, po czym następuje The End. Tutaj już chyba kończy się początek filmu, więc to na 100% któraś z tych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones